1+1 у вашій країні

 • IPTV оператор. Пропонує комплексний пакет, який містить канали деяких країн СНД. Сервіс популярний серед жителів багатьох країн Європи завдяки простоті доступу до російських та українських програм, фільмів і музики.
 • IPTV оператор, який надає етнічним громадам у Канаді доступний, високоякісний і надійний сервіс із метою возз’єднання нинішніх емігрантів із їхньою рідною культурою та мовою.
 • Провідна компанія кабельних комунікацій у Ізраїлі пропонує клієнтам широкий спектр сучасних послуг: багатоканальне телебачення, інфраструктура швидкого Інтернету і телефонний зв’язок.
 • Найбільший оператор супутникового ТБ у Ізраїлі, котрий пропонує своїм абонентам понад 150 каналів. Провідник передових технологій на медіа-ринку Ізраїлю.
 • Кабельна телевізійна мережа, за допомогою якої ви можете переглядати телевізійні програми звідусіль. У мережі "Elektrons & K" 125 програм.
 • Одна з провідних компаній Республіки Молдова в галузі дистрибуції телевізійних каналів.
 • 0
 • Найбільший дистриб’ютор кабельного телебачення у Португалії.
 • Найбільша платформа інтернет-телебачення з доступом до 1000+ каналів, що дозволяє глядачам дивитися 1+1 International на мобільних пристроях із підтримкою відео, телевізорах, які мають вихід у Інтернет, популярних ТБ-приставках та іншому обладнанні.
 • Echostar Studio
  ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
  Регіональна кабельна мережа в м. Познань та його передмісті, заснована у 1989 році. Кампанія ZTS Echostar Studio є високотехнологічним підприємством, що займається будівництвом та експлуатацією телевізійних кабельних мереж і надає широкий спектр телекомунікаційних послуг. Компанія пропонує своїм клієнтам близько 250 телевізійних каналів.
 • Компанія NetCologne надає високоякісні послуги кабельного телебачення, телефонії та доступу до мережі Інтернет у регіоні Північний Рейн та Вестфалія. Телевізійна кабельна мережа компанії охоплює міста Кельн, Бонн, Аахен, Дюссельдорф, Дуйсбург та ін.
 • ONO провідний оператор волоконно-оптичного зв’язку в Іспанії. ONO пропонує послуги, наземного та мобільного телефонного зв’язку, а також є провайдером Інтернету та телебачення. У своєму сегменті ONO уклало близько 4,4 мільйонів договорів на обслуговування клієнтів. Наразі понад 7 мільйонів людей користуються послугами ONO. За спеціальними цінами ONO пропонує свої послуги малому та середньому бізнесу, великим компаніям та установам. Компанія ONO має найбільшу волоконно-оптичну мережу наступного покоління в Іспанії. На кінець 2011 року загальна виручка компанії становила 1,485 мільярдів євро, а прибуток від реалізації склав 748 мільйонів євро.
 • TéléSAT є платформою цифрового супутникового телебачення. Платформа присвячена франкомовній частині Бельгійської території. Супутникове телебачення TéléSAT пропонує широкий вибір програм. Більше ніж 600 каналів для широкої аудиторії та тематичних каналів з усьому світу: Бельгійські, Французькі, Голландський, Німецькі, Італійські, Іспанські, Португальські, Арабські, Українські ...
 • Компанія Balchik Net, що розташована у північно-східному регіоні Болгарії, має великій досвід в розробці комунікаційних рішень для комерційних клієнтів, малого та середнього бізнесу, громадських організацій та приватних осіб. Кабельне телебачення Balchik Net пропонує телевізійні канали на будь-який смак: 50 аналогових телеканалів та більше 130 цифрових телеканалів, що надходять з максимально можливою якістю зображення та звуку.
 • Платформа Cyfrowy Polsat є четвертою в Європі та першою в Польщі за величиною супутниковою платформою. Платформа Cyfrowy Polsat налічує більше 3,5 мільйонів абонентів. Cyfrowy Polsat надає доступ до більш ніж 120 польськомовних телевізійних каналів, в їх числі 36 HD каналів. Всі абоненти платформи можуть скористатися сервісами PPV / VOD Домашня Оренда Відео, сatch-up TV та Multiroom HD.
 • Компанію SkaTVis було створено у 1992 році, вже у другій половині наступного року SkaTVis почала надавати послуги кабельного телебачення. На сьогодні мережа кабельного телебачення SkaTVis охоплює все місто Вентспилс
 • Компанія LIVAS пропонує весь спектр телекомунікаційних послуг на ринку Латвії. Це послуги кабельного, цифрового телебачення, телефонії, інтернету для дому, бізнесу, малих і середніх підприємств, а також для великих корпоративних клієнтів. Компанія LIVAS пропонує своїм абонентам найширший вибір телевізійних каналів. Спорт, музика, новини, програми про моду і красу, кращі фільми всіх жанрів, дитячі передачі - це тільки частина програм, які можуть побачити абоненти LIVAS!
 • 170 ТБ і 130 радіопрограм ретранслюються в кабельній мережі RN Media Group. На сьогодні кабельна мережа RN Media Gloup охоплює всю область Бургасу, включаючи такі міста: Бургас, Каблешково, Сарафово, Лозово, Долно Езерово, Българово, Камено, Равнец, Карнобат, Айтос, Сливен. Цифрові телевізійні приставки надаються клієнтам RN Media Group безкоштовно
 • Parom TV - програма для безкоштовного он-лайн перегляду телевізійних каналів в мережі Інтернет (на мобільних пристроях із підтримкою відео, планшетах та комп’ютерах). Програма проста і зручна у користуванні. Все що потрібно для перегляду - це підключення до мережі Інтернет
 • IMB Plus Repords пропонує одну з самих передових та перспективних технологій перегляду телебачення без антени та кабелю в інтерактивному режимі, в будь-якій точці земної кулі де є Інтернет. Телебачення від IMB+ Records Ви можете переглядати як на телевізорі, так і на комп’ютері
 • Мобільне Українське Телебачення завжди з тобою! Дивись 1+1 International в Європі та Північній Америці на iPhone або iPad.
 • ANTIK Telecom - четвертий найбільший постачальник телекомунікаційних послуг у Словацькій Республіці. Компанія надає телевізійні послуги в кабельних, IPTV, OTT і супутникових мережах у понад 50,000 домогосподарств у 25 містах на території Словацької та Чеської Республік.
 • Vodafone Germany
  ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
  Компанія Vodafone Germany , що розташована зі штаб-квартирою в Дюссельдорфі та має близько 45 мільйонів клієнтів, є одним з провідних інтегрованих телекомунікаційних компаній в Німеччині. Vodafone надає своїм клієнтам усі товари та послуги з одного джерела, включаючи мережу фіксованого зв'язку, послуги мобільного зв'язку, Інтернет і телебачення. Це єдина німецька компанія, що пропонує телебачення через мобільні, DSL і кабельні технології.
Карта партнерів 1plus1 International Карта партнерів 1plus1