Гроші

Спецпроект телеканалу "1+1" розслідує найактуальніші економічні та фінансові проблеми країни. На вас чекають справжні журналістські розслідування актуальних таємниць, які хвилюють кожного українця. Як відомо, закон будь-якого детективу - шукай, кому вигідно. Отже, кому вигідна погана якість питної води в Україні, що насправді відбулося із Одеським морським портом, скільки зароблять фармацевтичні концерни?
 

Відео
1/46
Сортувати по:
даті    
популярності    
 • Василь 29 сентября, 11:07
  Доброго дня я з Чернівців Замовив компютер через OLX оголошення, через спілкування по телефону та на сайті (olx) з продавцем магазину "епел хол" Київ по телефоні було вказано що комп'ютер використовувався в офісі його стан хороший дефектів немає, його ціна 19650 грн, після цього комп'ютер відправили новою поштою. Коли я перевіряв комп'ютер на ньому не було встановлено операційну систему, перевірити зміг лише чи він включається, коли дома встановив операційну систему з'ясувалось що екран має дефект (Половина екрану жовтого відтінку) коли передзвонив в магазин вияснити проблему він мені дав номер Павла я захотів повернути товар назад, мені в цьому відмовили, хоч в оголошенні не було зазначено за дефект і що товар обміну не підлягає. Після наступних розмов по телефону продавець Павло приставився вже як кур'єр і сказав що він нічого не знає, потім знову подзвонив в магазин після довгих розмов і вирішення проблеми продавець морозився і сказав що вони мені цей комп'ютер не продавали
 • ВІКТОРІЯ 6 июля, 12:26
  Прошу допомоги, 03.07.2015Під Чернівцями не розминулися дві іномарки, «Форт транзит» стукнув «Пежо» на дорозі у Чернівецькому районі.. .В Пежо було 3 людини на зустрічну смугу виїхав Форд. В Пежо був мій близький родич йому переломало 2 ноги, 2 чоловік лежить в комі, 3 в реанімації. А слідцтво веде сестра виноватця, в міліції сказали шо ми нічого вже не докажимо. Водій Форда працює в МЧС він тоді був в нетверезому стані за рульом... Прошу допомоги, звертатись за номером +380671217147
 • Nastia 12 марта, 22:21
  Сьогодні зіштовхнулася з картковим шахраєм. Чекала грошовий переказ на картку. телефонує наче представник банку і каже, що на мою картку не можливо зробити переказ,потрібно провести якусь заявку,надсилає код,який я маю йому продиктувати, я без всяких підозрів кажу цей код, не зважаючи на зміст смс,де вказано,що працівник банку не має права питати про ці дані. Після чого не те що гроші не надходять на картку, а знімають баланс з картки. Після чого зв'язатися з ним не можливо. Надіюсь, що все ж таки цих шахраїв викриють, прочитавши інформацію в Інтернеті,я не перша з ким таке трапляється. Шахрайство здійснюють, а винних не знаходять.
 • Діана 14 января, 22:50
  Добрий вечір.Мене звати Діана я проживаю в Мукачеві працювала я на базі УСБ Закарпаття в м.Берегово Закарпатської обл це готель та басейн з термальною водою (це державне майно). При правлінні Януковича цією базою управляли Клепка та Годинка які крім того що загнали базу в борги перед комунальними службами та податковою, а ще не платили людям зарплату по 3 місяці.Після того як Янукович втік у нас появився новий директор Вітрук Олена Федорівна яка не тільки виплатила всі борги по зарплаті за 2 місяці а ще зробила ремонт в роздягальні та погасила 1.200.000 грн боргу . Після декількох місяців її правління відбувся рейдерський захват бази це зробила директор ДЮСШ м Берегова Чуха Олена та "мукачівський авторитет" Златкін Юрій який привів своїх тітушок і захватив базу,а Олену Вітрук звільнили не дивлячись на то що вона вагітна (по закону вагітних звільняти не можна) за 4 місяці їхнього правління вони звільнили 60 працівників які там працювали не один рік та пооформляли своїх тітушок на їхні м
 • Богдан Васильевич 2 августа, 19:45
  Здравствуйте! ПОМОГИТЕ пожалуйста! Если Вам это под силу! Моя супруга (В) работала в банке менеджером-кассиром, в Киеве. Ее история началась с того, как она отказалась вносить внеочередной недостаток по кассе. Ситуация была так: Пришла клиент снять евро с депозита, 700 евро. Эту операцию провела (В). Не пересчитав деньги возле кассы, клиентка ушла. На утро, клиент, начала обвинять супругу (В), в том, что она ее недодала 100 евро. То есть, она снимала 700, а ей дали 600 и она, как бы плохо пересчитав, ушла домой, где утром обнаружила недостачу. Всеми усилиями и запугиванием, с супруги, деньги "отжали" руководство отделения. Но, по моей просьбе, я попросил супругу написать о передаче денег заявление на выше стоящее звено банка. После этого она уволилась, по моей же инициативе.(Уволили в тот же день) И здесь начались карусели. множество звонков с требованием встреч на не территориальных площадях банка, требованием отдать деньги, якобы за не пройденные платежи месячной давности.После
 • stashchuk-v 22 июня, 21:03
  прошу вас звернути вашу увагу на спробу керівницева укрспирту в вести в оману кабмін ,і робить все щоб залишитись монополістом на ринку алкоголю. пікет який вітбувся перед кабміном 18 06 2014 вистава в які брали участь працівники приватного охоронного агенства , яке на даний час співпрацює з укрспиртом . на сьогоднішній день на спиртових заводах керівництво укрспирту і охонного агенства змушують охонників заводів переходити на роботу на приватну охорону або звільятися, а працівників заводів "агітують" виступати проти проєкту постанови кабміну про ліквідацію укрспирту і повернення спиртзаводам статусу юридичної особи .
 • Юрій 22 июня, 19:08
  У нас склалась така ситуація: власники приватних ділянок (далі - учасники) склались грошима для побудови електромережі. Гроші збирав один з учасників, електромережу у складі: повітряної лінії 10 кВ, КТП та повітряної лінії 0,4 кВ побудували. Але право власності, попри бажання учасників, було оформлено на дружину людини, котра збирала гроші. Тепер вони утворили кооператив. У кооператив передано лише КТП, також не передані і потужності. Бориспільське РП ПАТ «Київобленерго» вважає такі дії законними. Лінія 10 кВ залишається у власності приватної особи – таким чином воно залишається транзитером - приватною особою. Наше законне бажання - повернути у колективну власність всю електромережу (збудовану за колективні гроші) Як діяти у такій ситуації, щоб добитись результату?
  Юрій 2 июля, 22:13
  Шахрай у додаток є військовослужбовцем, йому благоволять у Бориспільському РП ПАТ «Київобленерго», кримінальне провадження відкрито вже більше півроку, а справа стоїть на місці. Надійшла інформація, що ці ж громадяни проводять шахрайські схеми у іншому селищі. Складається таке враження, що поки у країні проходять великі події, шахраї будуть процвітати?!!!!!
 • олександр 3 июня, 12:50
  одна реклама дивитись не можливо !!!
 • Ірина 14 февраля, 16:18
  доброго дня ,що ж це відбуваеться? Мені цікаво скільки в місті Киеві слід заплатити до кишені головного лікаря щоб медичній сестрі влаштуватися на роботу,от у місті Шостка 1.5 тис $, а місце санітарки 500 $,мені не зрозуміло людина йде на роботу щоб заробляті гроші,а де їх взяти у такій кількості ,тобто вивчитись вивчився мріявши все життя про цю роботу ,а пішов влаштовуватися і ось вам подаруночок,що робити порадьте,таких грошей в моїй сім Ї не мае ,а вихід необхідно знайти .
 • Наталія 8 ноября, 17:47
  Шановні журналісти! Прошу Вас допомогти. Справа в тому, що автоіпотечний кредитор "Альянс" шляхом шахрайських дій як заставу під кредит відібрали в мене квартиру і виписали з неї мене і мою неповнолітню дочку. На даний момент, я залишилася без даху над головою, моя дочка живе у родичів, але і вони не будуть утримувати її вічно. Прошу допомогти мені розібратися і цій справі.