ТСН

ТСН — це найважливіші та найцікавіші події доби в Україні й світі.

ТСН — це професійна команда, популярні ведучі й талановиті журналісти.

ТСН — це лише ті новини, які мають резонанс у суспільстві й цікавлять українського глядача.

ТСН — це збалансованість у викладенні інформації та відповідальність за адекватність реаліям.

ТСН — це декілька оперативних випусків новин щодня.

Фото
2 фото
ТСН Вражає < >
Фото 1.
Відео
Сортувати по:
даті    
популярності    
 • Мар'яна 24 сентября, 10:33
  Чому припинили транслювпти "Моє чуже життя" ,а показуєте величне століття, верніть серіал.
 • Яна 27 февраля, 11:02
  Чому припинили транслювати серіал "Я знову тебе кохаю"????? Мало того що по 30 хвилин показували (а серія триває 2 години в оригіналі), так ще й 28 серію не до кінця показали!!!!! Чому сотні разів показувати "Міняють жінку" різних сезонів???? Ця передача вже набридла!!!!! Моя Мама і знайомі дивляться цей серіал...спочатку підсадили на нього, в тепер припинили трансляцію!!!!!! Ви хочете всіх глядачів втратити???????? Дуже несерйозна політика каналу!!!!!!! Коли почнуться трансляція турецького серіалу "Я знову тебе кохаю"?????????
 • Люда 19 сентября, 17:34
  Cьогодні новини мали закінчитись 17:10 так писало в телепрограмі а закінчились новини17:23....!!!! чому ви заьримуєте фвльм??? шановні закінчуйте нлвини вчасно... а в забираєте ча в фільма!!! ше ту рижу телеведучу поставили
 • Анжела 19 февраля, 22:21
  Шановні представники каналу, Ви дістали із постійним нагадуванням про зміну частоти налаштування супутникового мовлення, робіть це в час реклами, а не під час програми. Я цілий день не можу подивитись нормально програму, НІ ОДНУ. Поясніть невже не можна робити це під час реклами?
  Антон 15 марта, 08:22
  Саме плохой канал одни рекламы...Реклама просто за ..... неужели вы такие нищие. Неужели у вас совести нет .олин бред на канале.
 • Лілія 19 декабря, 20:00
  Чому новини не оновлюються? Цілий день одне й те саме - просто не цікаво!
 • Оксана 24 сентября, 19:22
  http://provse.te.ua/2016/09/ternopolyan-otruyuyut-schonochi/
 • Сергей 19 мая, 09:36
  Децл 13 марта, 01:47 1.Прочёл тут несколько коментариев. печетление что их тут оставляет 1 человек или невестка януковичя..или его жена ...народ выступил против его беспредельной власти...продажных судов...беспредельных силовиков...и всех чиновников которые думали что они безнаказаны...пришло время расплаты....2 Точно Россия творит......это факт это правда...и нечего нам тут замыливать глаза...нам некто непоможет кроме нас самих... не европа и сша...нас таким образом хотят или розорвать между россией и европой...или просто вогнать как быдло в состав россий....Для умо лешоных скажу если вас неустраивает наша страна ..ежайте в свою россию..вас там ждут магадан колыма...сибирь....выбор там велик...их..захолустев...вам тока осталось выбрать....дорогие россияне...куда.идёт.ваш.путь..и.конечная.остановка...
  А, эти люди из так называемого "Диванного батальена " ... Им бы только себя оправдать , свою бездеятельность и трусость ... Вот они и пишут или говорят всякую грязь о " Майдане " ...
 • Наталя 17 января, 20:10
  Ми мали Ющенка - розумного президента, якого ви помогли дискваліфікувати -бо наш народ як стадо вівців з полонини, так само ваше завдання з Порошенком, хоча вам всім з інтелектом до нього дуже далеко!!! Давайте дійсно попробуємо щось, нарештіі, збудувати, чи ви хочете Кернеса чи Корбана. Ну-ну, продовжуйте в тому дусі. Люди! Від вас, журналюги, багато залежить, не беріть на себе таку зміну історї. Схаменіться!
 • Наталя 17 января, 20:05
  Дорогі ведучі ТСН, особливо сніданку! Вам відомий вислів : "Нема мови - нема держави" - задумайтесь, я розумію, що Коломойський "патріот" вам приказав. Але майте совість!
 • Наталя 17 января, 20:00
  ТСН - сепаратисти, позорище!!!! Я не розумію кому ви, сволочі, служите, Коломойскому - "Істинному українцю", Корбану - " мученику". Сволочі ви, прощення не будете мати, бо зомбувати людей легко. Пресвятіть свої новини вже , нарешті, дійсно проблемам. Невже найголовніша проблема, яка є в України - це Рошен, то їште, наздоров*я АВК. Схаменіться, бо час не вернеш, а те, що проти президента гоните і так далі приведе ви добре знаєте до чого, бо ми повторюємося вже протягом століть. Так само було і з Ющенком ( в тому числі і завдяки вам! Схаменіться). Давайте почнемо будувати державу з себе. В мене всі на державній роботі за 1500-2000 грн. живе 8 чоловік (3 сім*ї) в одному будинку. І щиро молюся за Україну, але не нарікаю, хоча і чоботи не можу собі чи дітям позволити за місячну зарплату. А ви шукаєте і шукаєте, знайдіть краще щось в святих мучеників Корбана, Кернеса, Коломойського, святої Юлі, якій ви помогли з*їсти Ющенка. Патріотині Алла Мазур, і тому подібні, схаменіться!